محصولات پربازدید اخیر
بیشترین کلید واژه های اخیر
درحال جستجو...
هیچ نتیجه ای پیدا نشد
نحوه پیگیری وضعیت سفارش ها در فروشگاه روژال

ما در فروشگاه روژال برای سفارش های ثبت شده چهار وضعیت داریم

مرحله 1 و 2 پرداخت و پردازش: سفارش هایی که در این مرحله هستن با موفقیت پرداخت شده و تایید شده هستن و با تایید فروشگاه به مرحله پردازش تغییر وضعیت می دهند.

مرحله 3 بسته بندی شده : سفارش ها در این مرحله به انبار ارجاع داده شده و برای ارسال آماده سازی و بسته بندی می شوند.

مرحله 4 ارسال شده : سفارش هایی که در این مرحله هستن با توجه به روش ارسال انتخابی شما با موفقیت ارسال شده و کد مرسوله برای شما تا ساعت 7 عصر همانروز پیامک و در بخش پروفایل ، بخش سفارش مورد نظر ثبت خواهد شد.

مرحله 5 تحویل داده شده : سفارش شما از طریق روش انتخابی تحویل داده شد و این وضعیت از طرف فروشگاه بصورت دوره ای ثبت می شود.

راه های دریافت کد مرسوله 

- شما می توانید بعد از ساعت 7 عصر بعداز دریافت وضعیت پیامک ارسال شده با مراجعه به بخش پروفایل و بخش سفارش های من سفارش مورد نظر را باز کرده و کد مرسوله خود را دریافت کنید.

- کد مرسوله بعداز دریافت پیامک وضعیت ارسال شده تا ساعت 7 عصر همانروز از طریق پیامک برای مشتری ارسال می شود.

- دریافت کد مرسوله از طریق پشتیبانی آنلاین با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش به بخش پشتیبانی آنلاین برای شما کد مرسوله ارسال خواهد شد. پشتیبانی آنلاین

- شما می توانید با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش به شبکه های اجتماعی با شماره کاربری 09393336800 کد مرسوله خود را دریافت کنید.

- درصورتی که به اینترنت و شبکه های مجازی دسترسی ندارید با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش بصورت پیامکی به شماره 09393336800 کد مرسوله خودرا دریافت کنید.

- با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش به ایمیل info@roojal.com کد مرسوله خود را دریافت کنید.

نحوه رهگیری سفارشات بعد از دریافت کد مرسوله

- نحوه پیگیری سفارشات از طریق پست:

با مراجعه به سایت پست بخش رهگیری مرسولات  با واردکردن کد مرسوله ای که در مراحل قبل دریافت نموده اید می توانید سفارش خود را رهگیری کنید.

- نحوه پیگیری سفارشات از طریق ماهکس:

با مراجعه به سایت ماهکس بخش رهگیری مرسولات  با واردکردن کد بارنامه ای که در مراحل قبل دریافت نموده اید می توانید سفارش خود را رهگیری کنید.

مهم ** درصورتی که قادر به رهگیری سفارشات نیستید می توانید از روش های زیر برای پیگیری سفارشات استفاده کنید:

- رهگیری مرسوله از طریق پشتیبانی آنلاین با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش و با عنوان رهگیری مرسوله به بخش پشتیبانی آنلاین سفارش شما رهگیری خواهد شد. پشتیبانی آنلاین

- شما می توانید با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش با عنوان رهگیری مرسوله به شبکه های اجتماعی با شماره کاربری 09393336800 سفارش شما رهگیری خواهد شد.

- درصورتی که به اینترنت و شبکه های مجازی دسترسی ندارید با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش با عنوان رهگیری مرسوله بصورت پیامکی به شماره 09393336800 سفارش شما رهگیری خواهد شد.

- با ارسال نام نام خانوادگی و شماره سفارش با عنوان رهگیری مرسوله به ایمیل info@roojal.com سفارش شما را می توانیم رهگیری کنیم.

توجه مهم برای زمان تحویل کالاها از طریق شرکت های پستی

- سفارش هایی که از طریق پست ارسال می شوند بین 2 تا 5 روزکاری با توجه به موقعیت شهر و استان تحویل شما می گردد.

نکته : زمان تحویل به پست بستگی دارد ممکن هست حتی زودتر و یا دیرتر بسته شما تحویل گردد.

- سفارش هایی که از طریق ماهکس ارسال می شوند بین 24 تا 72 ساعت باتوجه به موقعیت شهر و استان تحویل شما می گردد.

نکته : زمان تحویل به ماهکس بستگی دارد ممکن هست حتی زودتر و یا دیرتر بسته شما تحویل گردد.

** مهم ** کلیه سفارش هایی که تا قبل 12 ظهر روزکاری ثبت شوند همانروز ارسال خواهند درصورت ثبت سفارش در روز تعطیل و یا بعد از 12 ظهر در اولین روزکاری بعد ارسال خواهد شد.

**مهم** روژال این اختیار را دارد درصورت قطعی سیستم های باربری و یا پستی انتخابی شما با یک سیستم پستی و باربری دیگر جایگزین کرده تا سفارش شما را بصورت بروز ارسال کند.