روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

قزوین:

سفارش‌ها در شهر قزوین مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شهرهای قزوین (قزوین،آبیک ، الوند ، آوج ،آبگرم ، تاکستان ، محمدیه و… ) جهت دریافت سریع و بروز کالا برای هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۷۳۴۶۲۹۷ از طریق واتساپ و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند.

کرج و تهران:

سفارش‌ها در شهر کرج و تهران مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شهرهای کرج و تهران (کرج و تهران) جهت دریافت سریع و بروز کالا برای هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۷۳۴۶۲۹۷ از طریق واتساپ و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند.

آدرس تحویل : ترمینال آزادی

زنجان:

سفارش‌ها در شهر زنجان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شهرهای زنجان (زنجان و ابهر ) جهت دریافت سریع و بروز کالا برای هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۷۳۴۶۲۹۷ از طریق واتساپ و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند.

آدرس تحویل زنجان : میدان هنرستان – شرکت مسافربری مسافرجاده ها ۳۳۷۷۰۶۲۳-۰۲۴

آدرس تحویل ابهر : داخل ترمینال ۳۵۲۷۳۳۵۷-۰۲۴

رشت:

سفارش‌ها در شهر رشت مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شهرهای رشت (رشت) جهت دریافت سریع و بروز کالا برای هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۷۳۴۶۲۹۷ از طریق واتساپ و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند.

آدرس تحویل رشت : فلکه گیل – داخل ترمینال – شرکت آزادی ۳۳۶۶۷۷۰۰-۰۱۳

همدان:

سفارش‌ها در شهرهمدان مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، ارسال خواهد شد. همچنین امکان ارسال سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد. شهرهای همدان (همدان) جهت دریافت سریع و بروز کالا برای هماهنگی با شماره ۰۹۲۱۷۳۴۶۲۹۷ از طریق واتساپ و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند.

آدرس تحویل همدان : میدان چراغ قرمز – شرکت الوند سیر اکباتان ۳۴۲۲۷۳۷۳-۰۸۱

سایر شهرستانها

امکان ارسال سفارش‌هایی که تا قبل از ساعت ۲۴ شب شنبه تا پنجشنبه ثبت شوند، ارسال اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش وجود دارد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۲۴ شب و یا جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد.
نکات:

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان و در کل شهرهای ایران می‌شود. هزینه ارسال سفارش‌های زیر دویست هزار تومان برای خود شهرقزوین ۱۵۰۰۰ تومان ثابت است.

– هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه پست (پیشکرایه)، ماهکس (پسکرایه) ، تیپاکس (پیشکرایه) است.

– اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– – لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز، ماهکس و تیپاکس برای سفارش‌های خارج از قزوین در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، ماهکس و تیپاکس زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۱ تا ۵ روز کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست، ماهکس و تیپاکس هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست ، ماهکس و تیپاکس به آدرس زیر پیگیری کنید:

پیگیری مرسوله از سایت ماهکس

پیگیری مرسوله از سایت تیپاکس

پیگیری مرسوله از سایت پست

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۲۰۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس وماهکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@Roojal.com به روژال اطلاع دهید.

اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

برای ارسال کالاهای حجیم و سنگین به شهرستانها کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

کلیه کالاهایی که به صورت تحویل بروز ارسال میشوند به آدرس شرکت مسافربری سواری کرایه سمیر ترابر ارسال خواهند شد.

نمایندگی و مناطق تحت پوشش ماهکس و تیپاکس:

نمایندگی های ماهکس

نمایندگی های تیپاکس

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...